Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paleis 12
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Boodschap
Rijen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Achterolmen
Maaseik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:15
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
07:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
zaterdag 30 maart 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
zondag 31 maart 2019
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 01 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 02 april 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 03 april 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen