Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
DeLaMar
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
18:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zaterdag 30 maart 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
zondag 31 maart 2019
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 01 april 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 02 april 2019
20:00
Aziz Ansari
AFAS Live, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schuur, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 03 april 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Chassé Theater, Breda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Muze, Noordwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Figi Theater, Zeist
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk