Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Werftheater
Utrecht
Perron-3
Rosmalen
De Kunstgreep
Oostzaan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
Werftheater
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
13:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Theaterpand Weesp
Weesp
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater PePijn
Den Haag
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Singer Theater
Laren
ATLAS Theater
Emmen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Papenstraattheater
Zwolle
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Papenstraattheater
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Pand
Gorinchem
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Podium Vlieland
Vlieland
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
De Eendracht
Gemert
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Spant!
Bussum
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
de Berchplaets
Berghem
De Dillewijn
Ankeveen
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 05 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 06 september 2018
20:30
Comedy Night
Hedon, Zwolle
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 07 september 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Perron-3, Rosmalen
Ton Kas - Kakmaker
De Kunstgreep, Oostzaan
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 08 september 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
De Speeldoos, Vught
Martijn Koning - Koning van de dieren
Werftheater, Utrecht
20:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Veur Theater, Leidschendam
Ton Kas - Kakmaker
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zondag 09 september 2018
13:30
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
maandag 10 september 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 11 september 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterpand Weesp, Weesp
Alex Ploeg Ultimatum
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
woensdag 12 september 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Alex Klaasen - Showponies (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Singer Theater, Laren
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
donderdag 13 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Ludens, Voorburg
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Flint, Amersfoort
vrijdag 14 september 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Papenstraattheater, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Posthuis Theater, Heerenveen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Fransche School Culemborg, Culemborg
Louise Korthals - Alles is er
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 15 september 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Trefpunt, Warmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Vlieland, Vlieland
20:30
De Gestampte Meisjes & Maya van As - Vrouwen met ballen (double bill)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Arto Theater, Schoonhoven
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater 't Pand, Gorinchem
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Eendracht, Gemert
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ton Kas - Kakmaker
Spant!, Bussum
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
zondag 16 september 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
maandag 17 september 2018
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 18 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 19 september 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk