Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Veluvine
Nunspeet
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Wilminktheater
Enschede
00:00
Koningshof
Maassluis
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Singer Theater
Laren
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus
Denekamp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Molenberg
Delfzijl
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Chassé Theater
Breda
20:30
Markant Uden
Uden
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
Spant!
Bussum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
De Eendracht
Gemert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Reggehof
Goor
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Venray
Venray
Wilminktheater
Enschede
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Kulturhus Holten
Holten
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Kulturhus
Borne
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
donderdag 28 maart 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Veluvine, Nunspeet
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 29 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hofpoort, Coevorden
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kattendans, Bergeijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kampanje, Den Helder
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Koningshof, Maassluis
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Agnietenhof, Tiel
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Munttheater, Weert
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Singer Theater, Laren
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
van Beresteyn, Veendam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Gryphus, Vierlingsbeek
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Beun, Heiloo
Matroesjka - Brainwash
Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Patrick Laureij
De Molenberg, Delfzijl
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Junushoff Theater, Wageningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Mozaïek, Zuidlaren
zaterdag 30 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo