Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
van Beresteyn
Veendam
C.C. Parnassos
Utrecht
Noorderkerk
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Volta
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
JH Knipperlicht
Zulte
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Spant!
Bussum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Flux
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 23 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Wim Helsen
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Speeldoos, Baarn
Philippe Geubels
De Nieuwe Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Almere, Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 24 februari 2017
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Parnassos, Utrecht
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Noorderkerk, Sneek
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenosborn - #Life
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - De Onzen
De Reggehof, Goor
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Koornbeurs, Franeker
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Kolk, Assen
20:00
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 februari 2017
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 26 februari 2017
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
maandag 27 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 februari 2017
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 01 maart 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 02 maart 2017
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle