Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Parnassos
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Poorthuis
Peer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Venray
Venray
Theater Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Gouverneurstheater
Heusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TOP
Bemmel
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 16 maart 2017
20:00
Jandino Asporaat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 17 maart 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Even goede vrienden
DeLaMar, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Matroesjka - Brainwash
C.C. Parnassos, Utrecht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
C.C. Het Poorthuis, Peer
Kommil Foo - Schoft
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanie
Flint, Amersfoort
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Je Suis Ali
Figi Theater, Zeist
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Cammeleur, Dongen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Posttheater, Arnhem
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:30
Mike Boddé - De Geurige Man
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 18 maart 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parktheater, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Even goede vrienden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mike Boddé - De Geurige Man
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Gouverneurstheater, Heusden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marjolijn van Kooten - Paniek
TOP, Bemmel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Spot
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mini & Maxi
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Spant!, Bussum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Sneek, Sneek
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Enge Buren - Ruk!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bellevue, Amsterdam