Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Metropool
Hengelo
Het Klooster
Woerden
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater De Omval
Diemen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Spant!
Bussum
20:00
Perron-3
Rosmalen
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Figi Theater
Zeist
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Posa
Lelystad
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Zaantheater
Zaandam
Leidse Schouwburg
Leiden
Chassé Theater
Breda
20:15
Munttheater
Weert
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
woensdag 19 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
donderdag 20 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
vrijdag 21 december 2018
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Het Kielzog, Hoogezand
Arie & Silvester - Wie?!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Comedy Night - Stand Up Comedy In De Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Agnietenhof, Tiel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Ludens, Voorburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Spant!, Bussum
20:00
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Figi Theater, Zeist
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Purper - Purper's Passie
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Markant Uden, Uden
zaterdag 22 december 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Leidse Schouwburg, Leiden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Louise Korthals - Alles is er
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo