Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Perron-3
Rosmalen
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
AINSI
Maastricht
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Cardo
Groesbeek
ATLAS Theater
Emmen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Kulturhus
Borne
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Reggehof
Goor
De Schakel
Gilze
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Willem
Enschede
De Ogtent
Duiven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
woensdag 20 maart 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 maart 2019
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 22 maart 2019
Louise Korthals - Alles is er
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam
Arie & Silvester - Wie?!
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum