Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Hasselt
Hasselt
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Theater De Veste
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Wilminktheater
Enschede
Schuur
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 02 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 03 mei 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 04 mei 2018
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
zaterdag 05 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
zondag 06 mei 2018
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
maandag 07 mei 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 08 mei 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 09 mei 2018
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 10 mei 2018
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam