Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurschuur
Monster
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Martiniplaza
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
Jan van Besouw
Goirle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Perron-3
Rosmalen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Kulturhus
Borne
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Prinsenhof
Best
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Deurne
Deurne
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Speeldoos
Vught
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Venray
Venray
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
woensdag 12 december 2018
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 13 december 2018
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 14 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Arie & Silvester - Wie?!
Schaffelaartheater, Barneveld
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:30
De Fransse Eijkel speelt
Perron-3, Rosmalen
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
20:00
Dionne Verwey / Ritzah Statia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen - Beeldenstorm - Oudejaars 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Kulturhus, Borne
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg