Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
19:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Flux
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Spant!
Bussum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
van Beresteyn
Veendam
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Parktheater
Eindhoven
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vrijdag 31 maart 2017
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Soundos - Geboren met ervaring
Cultura, Ede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Speeldoos, Vught
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Diligentia, Den Haag
De Ploeg - Pilp Fuction
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Iemand Anders
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Omval, Diemen
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Tuin, Leusden
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 01 april 2017
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Bon theater, Medemblik
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Derks - Spot
Chassé Theater, Breda
19:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Enge Buren - Ruk!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Keihard lachen met: Adam Fields / Christian Pielich / Jochen Otten
De Flux, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
De Maaspoort, Venlo
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
zondag 02 april 2017
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Bird & Sheep - Yakanuko
Parktheater, Eindhoven
15:00
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 03 april 2017
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 04 april 2017
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Veste, Delft
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 05 april 2017
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Agora Theater Lelystad, Lelystad