Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:30
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Haastrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Bon theater
Medemblik
C.C. Merksem
Merksem
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Speeldoos
Vught
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
De hoogte
Winsum
Zaantheater
Zaandam
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Podium Bloos
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zaterdag 13 april 2019
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:30
Jacob Spoelstra / Martijn Oosterhuis / Reinier Meijer / Vincent Geers
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Concordia, Haastrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Posthuis Theater, Heerenveen
Thomas Acda - Motel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Laureij
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Bon theater, Medemblik
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Merksem, Merksem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Urbanus
Kursaal Oostende, Oostende
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Dok6, Panningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meenthe, Steenwijk
Kiki Schippers - Waar
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Johan Goossens - Vlam
De Speeldoos, Vught
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De hoogte, Winsum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Papenstraattheater, Zwolle
zondag 14 april 2019
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Spant!, Bussum
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
maandag 15 april 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 16 april 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 17 april 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Banditaas - ScherMUTSeling
Markant Uden, Uden
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht