Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Haastrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Zaantheater
Zaandam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:05
Theater De Veste
Delft
CulturA & Zo
Nootdorp
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Theater Floralis
Lisse
AFAS Circustheater
Scheveningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Amare
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:15
ATLAS Theater
Emmen
19:15
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
21:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 26 maart 2022
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater Hof 88, Almelo
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rayen Panday - Focus
Meervaart, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Toestanden op Podium, Bemmel
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Chassé Theater, Breda
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Chassé Theater, Breda
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Veste, Delft
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Mimik, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lebbis - De Ziel
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel - Sneu
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Cabarestafette - 2021 -2022
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Cabarestafette 21-22
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Concordia, Haastrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Christel de Laat - Hoe dan?!
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
The Umbilical Brothers
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Meenthe, Steenwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De hoogte, Winsum
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zaantheater, Zaandam
zondag 27 maart 2022
19:30
The Jam Society - Alternative Comedy Night
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
De Kleine Komedie, Amsterdam
01:05
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - De Meesterkraker
CulturA & Zo, Nootdorp
maandag 28 maart 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
20:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Floralis, Lisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Bill Bailey
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 29 maart 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Flint, Amersfoort
20:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Bill Bailey
Amare, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino - Opgefokt
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Hofnar, Valkenswaard
woensdag 30 maart 2022
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Orpheus, Apeldoorn
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Parktheater, Eindhoven
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
ATLAS Theater, Emmen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
ATLAS Theater, Emmen
20:15
René van Meurs - 2636
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Lisa Loeb - Extase
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino - Opgefokt
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Focus
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Maaspoort, Venlo
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 31 maart 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Christel de Laat - Hoe dan?!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Veste, Delft
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Parktheater, Eindhoven