Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Speeldoos
Vught
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zondag 29 januari 2017
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
dinsdag 31 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
woensdag 01 februari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 02 februari 2017
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Zaantheater, Zaandam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Idea, Soest
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - De Onzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Hof in Salland, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Dok6, Panningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Speeldoos, Vught
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 03 februari 2017
20:30
Oldenosborn - #Life
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen