Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gigant
Apeldoorn
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
BREStheater
Brielle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Boodschap
Rijen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
De Reggehof
Goor
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Perron-3
Rosmalen
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 08 maart 2019
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 maart 2019
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk