Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schuur
Haarlem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kulturele Kommissie
Winsum
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Cultura
Ede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Den heuvel
Alphen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 11 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 12 februari 2017
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 13 februari 2017
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
OPVLIEGERS 2 - In de sneeuw
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 februari 2017
Jochen Otten
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schuur, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturele Kommissie, Winsum
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Domijnen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cultura, Ede
woensdag 15 februari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 16 februari 2017
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Cardo, Groesbeek
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Patrick Nederkoorn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Scheldetheater, Terneuzen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt?
De Nieuwe Kolk, Assen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 17 februari 2017
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam