Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Kulturhus Holten
Holten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Het Kwartier
Stolwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Boodschap
Rijen
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Kulturhus
Epe
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
vrijdag 08 februari 2019
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 februari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude