Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Diligentia
Den Haag
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Evergem
Evergem
Agora Theater Druten
Druten
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Markant Uden
Uden
00:00
Theater Sneek
Sneek
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. `t Schaliken
Herentals
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 22 december 2018
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
zondag 23 december 2018
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 27 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
vrijdag 28 december 2018
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 29 december 2018
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 30 december 2018
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
maandag 31 december 2018
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 januari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
vrijdag 04 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 05 januari 2019
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 06 januari 2019
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam