Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
Vooruit
Gent
20:00
013
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Jan van Besouw
Goirle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Lanaken
Lanaken
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Ogtent
Duiven
zaterdag 07 april 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 08 april 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 09 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 april 2018
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 11 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ali B - Koorts
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Venray, Venray
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
George van Houts - Kom Plot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - De Onzen
Theater De Veste, Delft
William Boeva - Reset
Vooruit, Gent
donderdag 12 april 2018
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
Soundos - Niets te verliezen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 13 april 2018
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven