Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Westrand
Dilbeek
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
19:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Ins Blau
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. 't Vondel
Halle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Meervaart
Amsterdam
Prinsenhof
Best
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
Prinsenhof
Best
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 19 mei 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 mei 2018
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 21 mei 2018
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 mei 2018
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 23 mei 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 24 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 25 mei 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 26 mei 2018
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Werftheater, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam