Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
00:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
De Reggehof
Goor
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De tippe
Vledder
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
BREStheater
Brielle
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 23 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Speeldoos, Baarn
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Musketon, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 24 november 2018
Tineke Schouten - Highlights
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kiki Schippers - Waar
Theaterpand Weesp, Weesp
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Boerderij, Huizen
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Boerderij, Huizen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Javier Guzman - Sinterklaasconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Orpheus, Apeldoorn
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
theatergroep rast
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Het Klooster, Woerden
Matroesjka - Brainwash
Goudse Schouwburg, Gouda