Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
00:00
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verbeelding
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Flint
Amersfoort
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weverij
Zierikzee
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Veluvine
Nunspeet
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
zaterdag 17 november 2018
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 18 november 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 november 2018
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 20 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 21 november 2018
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 november 2018
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden