Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
De Domijnen
Sittard
Noorderkerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Speeldoos
Vught
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
De Weijer
Boxmeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Epe
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Boodschap
Rijen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Kwartier
Stolwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Stoep
Spijkenisse
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
vrijdag 08 februari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
ANNE & LISA - Weltschmerz
Perron-3, Rosmalen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Emilio Guzman - Kom dan!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 09 februari 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 10 februari 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 11 februari 2019
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 12 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 13 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam