Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Kolk
Assen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Belgica
Dendermonde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadshoftheater Vianen
Vianen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
donderdag 29 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 30 maart 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 01 april 2018
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout