Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater de Schalm
Veldhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Domijnen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Drommedaris
Enkhuizen
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Klein Theater
Dinxperlo
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater De Veste
Delft
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Comedy Cafe
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Spant!
Bussum
donderdag 29 maart 2018
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 30 maart 2018
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Vlam
Wilminktheater, Enschede
Fuad Hassen - Held
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Percossa - BAM!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Spant!, Bussum
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Evertshuis, Bodegraven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Meervaart, Amsterdam
20:30
Tijd voor een trio
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Flint, Amersfoort
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 31 maart 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Piepschuim
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Sneek, Sneek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pieter Derks - Spot
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Mike Boddé / Mike Del Ferro - Mike Kwadraat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Soundos - Niets te verliezen
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 01 april 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 03 april 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum