Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
ATLAS Theater
Emmen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Flint
Amersfoort
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Woerden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Het Kielzog
Hoogezand
Diligentia
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Hoftheater
Raalte
20:30
Theater Concordia
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Perron-3
Rosmalen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Wesopa Weesp
Weesp
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Haastrecht
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Noorderkerk
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flint
Amersfoort
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Wilminktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
van Beresteyn
Veendam
C.C. Stroud
Putten
De Weijer
Boxmeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 04 april 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
donderdag 05 april 2018
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 06 april 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam