Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Dialoog
Ermelo
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Concordia
Haastrecht
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
De Maaspoort
Venlo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Domijnen
Sittard
Theater Cardo
Groesbeek
De Kattendans
Bergeijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 16 maart 2019
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
zondag 17 maart 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
maandag 18 maart 2019
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 21 maart 2019
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden