Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Theater de Beun
Heiloo
14:30
Theater Dakota
Den Haag
C.C. De Klameare
Workum
Munttheater
Weert
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Munttheater
Weert
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Den heuvel
Alphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zaterdag 03 december 2016
20:30
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Mini & Maxi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 04 december 2016
13:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Beun, Heiloo
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 06 december 2016
Pieter Derks - Spot
C.C. De Klameare, Workum
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterhotel Almelo, Almelo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 07 december 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
20:00
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Muze, Noordwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Ins Blau, Leiden
Minou Bosua - Minoux
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Posttheater, Arnhem
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 08 december 2016
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Philippe Geubels
De Maaspoort, Venlo
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Oldenosborn - #Life
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Daglicht
Den heuvel, Alphen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere