Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Boodschap
Rijen
00:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
Theaterpand Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zaterdag 27 oktober 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 oktober 2018
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 30 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 31 oktober 2018
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
donderdag 01 november 2018
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn