Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kees
Huissen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
14:00
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater Gooiland
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
zaterdag 28 januari 2017
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Posthuis Theater, Heerenveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochen Otten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 29 januari 2017
Marco Lopes - Saudade
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Mini & Maxi
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 30 januari 2017
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
dinsdag 31 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Posttheater, Arnhem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 01 februari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Watskeburt?! - de musical
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Oldenosborn - #Life
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Mini & Maxi
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 02 februari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Meervaart, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Diligentia, Den Haag
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lebbis, De Paardenpoetser
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Enge Buren - Ruk!
Wilminktheater, Enschede
Philippe Geubels
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Gooiland, Hilversum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten
Schouwburg Lochem, Lochem