Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Toomler Theater
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Sense
Dokkum
Agora Theater Druten
Druten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Munttheater
Weert
Wesopa Weesp
Weesp
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De hoogte
Winsum
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Comedy Cafe
Amsterdam
15:00
Chassé Theater
Breda
Goudse Schouwburg
Gouda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
vrijdag 02 maart 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Cameretten - Finalistentournee 2017
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Emilio Guzman - Kom dan!
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Munttheater, Weert
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De hoogte, Winsum
Eva Crutzen - Opslaan Als
Figi Theater, Zeist
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zondag 04 maart 2018
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 06 maart 2018
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 07 maart 2018
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 08 maart 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam