Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
20:15
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schuur
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Speeldoos
Vught
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Stroud
Putten
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
dinsdag 29 november 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Unfinished Business
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
woensdag 30 november 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 01 december 2016
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
vrijdag 02 december 2016
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - JABROER
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Ogterop, Meppel
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn