Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Den Horinck
Asse
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater De Storm
Winterswijk
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Bon theater
Medemblik
Koningshof
Maassluis
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Skâns
Gorredijk
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 24 november 2016
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 november 2016
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 november 2016
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Markant Uden, Uden
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten