Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Weijer
Boxmeer
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Klameare
Workum
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:00
De Reggehof
Goor
De Skâns
Gorredijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Witte Theater
IJmuiden
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Koningshof
Maassluis
20:15
Bon theater
Medemblik
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
donderdag 24 november 2016
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 25 november 2016
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
zaterdag 26 november 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theater Walhalla, Rotterdam