Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Toomler Theater
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Idea
Soest
Theater Dakota
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Concordia
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Woerden
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
Munttheater
Weert
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Veur Theater
Leidschendam
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bon theater
Medemblik
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Guldenberg
Wevelgem
De Reggehof
Goor
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Lochem
Lochem
Toomler Theater
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Kik
Elst
donderdag 22 februari 2018
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Dakota, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night @ De Kleine Willem
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater de Speeldoos, Baarn
vrijdag 23 februari 2018
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Flint, Amersfoort
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 24 februari 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst