Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
De Boodschap
Rijen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Den Bolder
Waspik
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Para
Breda
donderdag 08 december 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Remco Veldhuis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - De Onzen
Wilminktheater, Enschede
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 09 december 2016
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Watskeburt?! - de musical
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Maaspoort, Venlo
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Nieuwe Kolk, Assen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Scheldetheater, Terneuzen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Philippe Geubels
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan de Schie, Schiedam
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater Hofpoort, Coevorden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 10 december 2016
Minou Bosua - Minoux
Agnietenhof, Tiel
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
René van Meurs - Even goede vrienden
De Boodschap, Rijen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Peiling
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Spot
Den Bolder, Waspik
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels
Para, Breda