Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Diligentia
Den Haag
Schuur
Haarlem
Theater De Veste
Delft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater Concordia
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Toomler Theater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Koningshof
Maassluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Perron-3
Rosmalen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
De Weverij
Zierikzee
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Plomblom
Ninove
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Munttheater
Weert
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Posttheater
Arnhem
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Leest
Waalwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Hof 88
Almelo
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Carrousel
Ommen
dinsdag 27 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
woensdag 28 februari 2018
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 01 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
vrijdag 02 maart 2018
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 03 maart 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen