Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Toomler Theater
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Perron-3
Rosmalen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Koningshof
Maassluis
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weverij
Zierikzee
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Wilminktheater
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Plomblom
Ninove
Wesopa Weesp
Weesp
Toomler Theater
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Sense
Dokkum
woensdag 28 februari 2018
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
donderdag 01 maart 2018
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Fuad Hassen - Held
Perron-3, Rosmalen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
20:30
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Meervaart, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Emilio Guzman - Kom dan!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Koningshof, Maassluis
Jeroen van Merwijk - Lucky
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Deventer Schouwburg, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
20:00
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 02 maart 2018
Fuad Hassen - Held
Wilminktheater, Enschede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefano Keizers - Erg heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Bovengrens
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Verwachting, Ritthem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Schalm, Veldhoven
William Boeva - Reset
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bouwkunde, Deventer
Eva Crutzen - Opslaan Als
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Verplicht spelen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Lopes - Moedt
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Posttheater, Arnhem
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Posthuis Theater, Heerenveen
Martijn Koning - Koning te rijk
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Munttheater, Weert
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Dok6, Panningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
De Domijnen, Sittard
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Plomblom, Ninove
zaterdag 03 maart 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Wesopa Weesp, Weesp
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum