Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
C.C. Den Herd
Bladel
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Dok6
Panningen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
20:00
Islemunda
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Molenberg
Delfzijl
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Veluvine
Nunspeet
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Hoftheater
Raalte
Theater De Veste
Delft
Theater de Kappen
Haaksbergen
Chassé Theater
Breda
C.C. De Pas
Heesch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
MFC De Pluk
Geldermalsen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
woensdag 28 november 2018
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Orpheus, Apeldoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meerpaal, Dronten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Ellen Pieters / Guido Spek - Late Lente
Markant Uden, Uden
20:00
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Agnietenhof, Tiel
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Beuving - Rotatie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kiki Schippers - Waar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
Singer Theater, Laren
Matroesjka - Brainwash
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posttheater, Arnhem
20:00
Purper - Purper's Passie
De Domijnen, Sittard
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Den Herd, Bladel
Richard Groenendijk - Om Alles!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers - Erg heel
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Flint, Amersfoort
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Ledeltheater, Oostburg
William Boeva - Reset
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Veste, Delft
donderdag 29 november 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
De stemkunstenaars
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Zinin, Nijverdal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Dok6, Panningen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Luctor et Emergo, Rilland
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Ludens, Voorburg
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Klooster, Woerden
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Islemunda, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Molenberg, Delfzijl
Paul de Leeuw - Vette Pech!
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Veluvine, Nunspeet
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen
Hoftheater, Raalte
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Veste, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Kappen, Haaksbergen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Chassé Theater, Breda
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Pas, Heesch
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
MFC De Pluk, Geldermalsen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Fulcotheater, IJsselstein
Yentl en de Boer - Magie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 30 november 2018
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen