Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Diligentia
Den Haag
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Winsinghhof
Roden
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kulturele Kommissie
Winsum
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
20:15
Chassé Theater
Breda
De Eendracht
Gemert
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maaspoort
Venlo
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
S.C.C. De Enck
Oirschot
woensdag 28 december 2016
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
donderdag 29 december 2016
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
vrijdag 30 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
zaterdag 31 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 03 januari 2017
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 05 januari 2017
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
vrijdag 06 januari 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:00
Bert Gabriels - Van mij mag het
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Oldenosborn - #Life
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Nathalie Baartman - Voest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 07 januari 2017
Eva Crutzen - Spiritus
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Chassé Theater, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf
De Eendracht, Gemert
André Manuel - De Onzen
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Koningshof, Maassluis
20:15
Mini & Maxi
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Pand, Gorinchem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
zondag 08 januari 2017
15:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater de Kom, Nieuwegein
maandag 09 januari 2017
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Diederik van Vleuten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Watskeburt?! - de musical
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 januari 2017
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Spant!, Bussum
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 11 januari 2017
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
De Kleine Willem, Enschede
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Maaspoort, Venlo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Enck, Oirschot