Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kruisboog
Tienen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Hoftheater
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
BREStheater
Brielle
Theater Kulturhus
Borne
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Huiskamer
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Werftheater
Utrecht
donderdag 10 januari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 11 januari 2019
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 januari 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht