Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Markant Uden
Uden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zinin
Nijverdal
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
16:00
Meervaart
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Kielzog
Hoogezand
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
vrijdag 16 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 17 februari 2018
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
André Manuel - De Onzen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Willem, Papendrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater Zinin, Nijverdal
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Zonder verdoving
Theater Kerkrade, Kerkrade
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 18 februari 2018
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 20 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Spot
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Kielzog, Hoogezand
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Russell Brand
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 21 februari 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Percossa - BAM!
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parktheater, Eindhoven
20:15
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:15
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 22 februari 2018
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fuad Hassen - Held
Theater Idea, Soest
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Pieter Derks - Spot
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Pas, Heesch
Stefano Keizers - Erg heel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posthuis Theater, Heerenveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen