Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Schakel
Gilze
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Dok6
Panningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Musis
Arnhem
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
De Weverij
Zierikzee
Veluvine
Nunspeet
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Posttheater
Arnhem
Wilminktheater
Enschede
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Beun
Heiloo
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Wilminktheater
Enschede
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
DNK
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schaffelaartheater
Barneveld
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De tippe
Vledder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agnietenhof
Tiel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Reggehof
Goor
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
woensdag 21 november 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
donderdag 22 november 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Musis, Arnhem
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
Louise Korthals - Alles is er
Veluvine, Nunspeet
00:00
Marco Lopes - Moedt
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wilminktheater, Enschede
19:00
Michel Leeb
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kappen, Haaksbergen
Patrick Laureij
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Beun, Heiloo
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Hof 88, Almelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
Thijs Kemperink - Bonje
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater De Willem, Papendrecht
Tineke Schouten - Highlights
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
vrijdag 23 november 2018
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dood PaardThe Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
DNK, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Goudse Schouwburg, Gouda
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
BREStheater, Brielle
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Maaspoort, Venlo
Kirsten van Teijn - Nobel
Schaffelaartheater, Barneveld
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Lochem, Lochem
Louise Korthals - Alles is er
De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marco Lopes - Moedt
C.C. De tippe, Vledder
Martijn Kardol - Bang
Theater de Koornbeurs, Franeker
Matroesjka - Brainwash
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Breek
De Reggehof, Goor
Oeloek - Droeftoeters
Theater de Purmaryn, Purmerend
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Klooster, Woerden
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen