Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Reggehof
Goor
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Grenslandhallen
Hasselt
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Capitole
Gent
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Capitole
Gent
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Weverij
Zierikzee
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
zaterdag 05 november 2016
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Reggehof, Goor
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
Grenslandhallen, Hasselt
Pieter Derks - Spot
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Minou Bosua - Minoux
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
NUHR
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Meervaart, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Posttheater, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 06 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 07 november 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 08 november 2016
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 09 november 2016
20:00
Mini & Maxi
ATLAS Theater, Emmen
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Koningshof, Maassluis
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:00
Another Kind of Blue - Blue Technology
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Scheldetheater, Terneuzen
Philippe Geubels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater aan de Schie, Schiedam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Spiegel, Zwolle
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater De Verwachting, Ritthem
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Wilfried de Jong & Bruut!
Zaantheater, Zaandam
donderdag 10 november 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meerpaal, Dronten
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Nieuwe Kolk, Assen
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Weverij, Zierikzee
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel