Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Het Wennekerpand
Schiedam
C.C. 't Vondel
Halle
20:15
Veluvine
Nunspeet
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Concordia
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Gooiland
Hilversum
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Omval
Diemen
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Figi Theater
Zeist
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Mythe
Goes
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Velinx
Tongeren
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Gashouder
Dedemsvaart
De Muze
Noordwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
C.C. Lokeren
Lokeren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 08 februari 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Het Wennekerpand, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. 't Vondel, Halle
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Veluvine, Nunspeet
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater Sneek, Sneek
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Moedt
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater Harderwijk, Harderwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sanne Franssen en Christian van Eijkelenburg - De Fransse Eijkel
Cultura, Ede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Zonder verdoving
Diligentia, Den Haag
vrijdag 09 februari 2018
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Scheldetheater, Terneuzen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Percossa - BAM!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Piepschuim
De Zwaan, Uitgeest
Pieter Derks - Spot
Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agnietenhof, Tiel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 10 februari 2018
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zondag 11 februari 2018
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel