Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Speeldoos
Vught
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Het Diekhuus
Middelharnis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Spant!
Bussum
Theater Zinin
Nijverdal
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Omval
Diemen
De Meenthe
Steenwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rietveld Theater
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
De Schattelijn
Geertruidenberg
Noorderkerk
Sneek
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
20:30
Kulturhus Holten
Holten
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Kwartier
Stolwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
van Beresteyn
Veendam
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kulturhus
Epe
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Weijer
Boxmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Dillewijn
Ankeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Boodschap
Rijen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Bussel
Oosterhout
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
Figi Theater
Zeist
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vrijdag 08 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Zinin, Nijverdal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater 't Pand, Gorinchem
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash
Zaantheater, Zaandam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Omval, Diemen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Rietveld Theater, Delft
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Mythe, Goes
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Singer Theater, Laren
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
Stefano Keizers - Erg Heel
Noorderkerk, Sneek
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Spant!, Bussum
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zaterdag 09 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kwartier, Stolwijk
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Klein Theater, Dinxperlo
Freek de Jonge - De Suppoost
Deventer Schouwburg, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Kulturhus, Epe
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Lindenberg Theater, Nijmegen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Matroesjka - Brainwash
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Weijer, Boxmeer
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Goudse Schouwburg, Gouda
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Dillewijn, Ankeveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Het Veur Theater, Leidschendam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater 't Pand, Gorinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
De Muze, Noordwijk
20:30
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Erg Heel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Boodschap, Rijen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Thijs Kemperink - Bonje
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
Yentl en de Boer - Magie
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht