Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Achterolmen
Maaseik
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Vorstin
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Zaantheater
Zaandam
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Den heuvel
Alphen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Idea
Soest
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Den Horinck
Asse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Volta
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ins Blau
Leiden
woensdag 23 november 2016
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 24 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
vrijdag 25 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden