Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Meenthe
Steenwijk
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Kruisboog
Tienen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Den heuvel
Alphen
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Achterolmen
Maaseik
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Veluvine
Nunspeet
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
woensdag 23 november 2016
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 24 november 2016
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 25 november 2016
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer