Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Maaspoort
Venlo
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Carrousel
Ommen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Comedy Cafe
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Venray
Venray
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater Bellevue
Amsterdam
Dok6
Panningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Zoetegem
Zottegem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ins Blau
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Het Park
Hoorn
zaterdag 03 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
zondag 04 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
dinsdag 06 maart 2018
Ali B - Koorts
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater aan de Schie, Schiedam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Zonder verdoving
Parktheater, Eindhoven
woensdag 07 maart 2018
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Eva Crutzen - Opslaan Als
Jan van Besouw, Goirle
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Parktheater, Eindhoven
Fuad Hassen - Held
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Harderwijk, Harderwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om alles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Spot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
William Boeva - Reset
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cultura, Ede
20:00
Zonder verdoving
Scheldetheater, Terneuzen
donderdag 08 maart 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Wilminktheater, Enschede
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Dok6, Panningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Molenberg, Delfzijl
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Griffioen, Amstelveen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Zaantheater, Zaandam
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Het gras bij de buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zoetegem, Zottegem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Johan Goossens - Vlam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Volle Bloei
S.C.C. De Enck, Oirschot
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Speelhuis, Helmond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Ins Blau, Leiden
Pieter Derks - Spot
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om alles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Domijnen, Sittard
Stefano Keizers - Erg heel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thomas Smith - Strak
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Zonder verdoving
Theater de Mythe, Goes
vrijdag 09 maart 2018
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn