Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
van Beresteyn
Veendam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hofman
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Concordia
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
dinsdag 09 april 2019
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 10 april 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
donderdag 11 april 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Matroesjka - Brainwash
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo